Nõustamine      Kirjandust      Kontakt      

Psühholoogiline

nõustamine ja koolitused
     NB! Nõustamine on võimalik ka inglise keeles!     Paarinõustamine ja paariteraapia Paarinõustamine Tallinnas, paariteraapia tallinnas, paarinõustaja, paariteraapia, suhe karil, turvaline paarisuhe, suhtenõustaja Tallinnas, suhtenõustaja, paarisuhe, suhtemuster, tunnetekeskne paariteraapia, suhteprobleemid, lahkumineku äärel, paaripsühholoog

Paarinõustamine ja paariteraapia

Paarinõustamises selgitatakse välja partnerite ootused ja hetkel valitsev suhtemuster. Vastavalt partnerite ootustele ja olukorrale saab valida edasise töö: kas omavahelise suhtluse täiustamine, suhtetraumade läbitöötamine, partnerite individuaalnõustamine vmt. Nõustamise ja paariteraapia aluseks on kaasaegne ja tõenduspõhine raamistik - tunnetekeskne paariteraapia (vaata lähemalt). Lähtutakse põhimõttest, et turvalisel paarisuhtel on oluline roll hea elukvaliteedi saavutamisel ning säilitamisel. 
 
Mida oodata paarinõustamiselt või -teraapialt? 
Juba nõustamisse pöördumine on suur samm ja näitab, et otsite võimalusi keerulisest suhtemustrist väljapääsemiseks. Nõustaja soovib, et te mõlemad tunneksite end mõistetuna ning näeksite oma suhteprobleeme võibolla ka veidi uue nurga alt. Rahulikus ja turvalises õhkkonnas saavad mõlemad partnerid väljendada neil südamel olevat, ilma, et keegi tunneks end süüdistatuna ega halvasti.
 

Asukoht: Vastuvõtt toimub Tallinna kesklinnas Lastekodu või Tatari tänaval. 

 

Teenuse hind: 

Nõustamisseanss 1 tund - 40 € 

Nõustamisseanss 1,5 tundi  - 50 € 

NB! Nõustamine on võimalik ka laupäeval! Siis lisandub seansi hinnale 10 €.

 

Tasuda saab kohapeal sularahas või arve alusel. Soovides maksta arvega, peab see olema tasutud hiljemalt ööpäev enne kokkulepitud seansi algust.

 

Broneeritud aja tühistamine:

Kui on vajadus eelnevalt kokkulepitud seansi aeg tühistada või edasi lükata, siis palun andke sellest teada võimalikult varakult - hiljemalt 24 tundi ette! Kui tühistamise ja seansi alguse vahele jääb vähem kui 24 tundi, siis tuleb tasuda ärajääva seansi hind ülekandega või sularahas järgmisel kohtumisel.  

 

NB! Nõustamine on võimalik ka inglise keeles!

 

 

Nõustamisteenused
Pakume nii individuaalset psühholoogi- list nõustamist kui ka paarinõustamist, perenõustamist ja koolitusi lastevane- matele. Helista ja küsi vastuvõtuaega!

Hea lisaks lugeda

Registreerumine
Vastuvõtule registreerumiseks helista 58 116 458 või saada sõnum siin ning lepime kokku esmase vastuvõtuaja. Helista, et muuta enda elu paremaks!

Kontaktandmed
Suhteharmoonia OÜ, 14078164,
Vastuvõtt aadressil Lastekodu 6a
E-mail
Kontakttelefon (+372) 58 116 458

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Paarinõustamine ja paariteraapia

Paarinõustamises selgitatakse välja partnerite ootused ja hetkel valitsev suhtemuster Vastavalt partnerite ootustele ja olukorrale saab valida edasise töö: kas omavahelise suhtluse täiustamine, suhtetraumade läbitöötamine, partnerite individuaalnõustamine vmt

Paarinõustamine ja paariteraapia

Paarinõustamine Tallinnas, paariteraapia tallinnas, paarinõustaja, paariteraapia, suhe karil, turvaline paarisuhe, suhtenõustaja Tallinnas, suhtenõustaja, paarisuhe, suhtemuster, tunnetekeskne paariteraapia, suhteprobleemid, lahkumineku äärel, paaripsühholoog
www.suhteharmoonia.ee © 2016 Suhteharmoonia OÜ » Psühholoogiline nõustamine