Nõustamine      Kirjandust      Kontakt      

Psühholoogiline

nõustamine ja paariteraapia
Paljud inimesed hoolitsevad kevadel oma aia või toataimede eest. Nii nagu toataimed või aed vajavad hoolitsust, et meid oma iluga rõõmustada, nii oleks hea ka oma suhte eest hoolitseda. Minuga saab ühendust siit Paarisuhe on nagu taim, mis vajab Sinu hoolitsust tunnetekeskne paariteraapia, lähedus, paarisuhe, paariteraapia, kiindumusteooria, lähisuhe, paariterapeut, konfliktid paarisuhtes, "Annika Vau", paarinõustaja, "konfliktide lahendamine", partneri tunnustamine"

Paarisuhe on nagu taim, mis vajab Sinu hoolitsust

Annika Vau 25. aprillil 2024

Paljud inimesed hoolitsevad kevadel oma aia või toataimede eest.
Nii nagu toataimed või aed vajavad hoolitsust, et meid oma iluga rõõmustada, nii oleks hea ka oma suhte eest hoolitseda.

Paarisuhe on nagu taim, mis vajab Sinu hoolitsust

Inimesed on erinevad. Suhted on erinevad – nagu on erinevad taimed. Kuid nii nagu taimed vajavad elus püsimiseks põhilisi konkreetseid kasvutingimusi, on meil kõigil suhtes olles on põhilised inimlikud vajadused. Neid nimetatakse kiindumusvajadusteks (attachment needs). Järgnevalt räägin, kuidas hoolitseda oma suhte eest nii, et need vajadused oleksid täidetud.

 

Ole aus iseenda ja partneri vastu

Olmeteemaliste tülide või rahulolematuse taga võib olla hoopis mingi sügavam vajadus – näiteks tähelepanu või märkamise või toe järeleMida paremini endast aru saad, seda lihtsam on sul seda ka oma kallile partnerile otse öelda.

 

Proovi konfliktid ära lahendada. 

Kui olete mõlemad ühel hetkel maha rahunenud, siis proovige rääkida sellest, mis juhtus. Ärge jätke asju õhku, niiöelda paremat aega ootama. Suure tõenäosusega rahulolematus kasvab ja endasse kogunenud pinged võivad viia plahvatuseni. 

Paarisuhe on nagu taim, mis vajab Sinu hoolitsust

Märka ja tunnusta partnerit.

Too välja positiivseid asju, mida sa tema puhul märganud oled. Näiteks too välja positiivseid tegusid. See on piltlikult öeldes nagu valgus taimele :)

 

Näita oma armastust välja

Armastus on nagu väetis, mis toidab ja tugevdab suhet. Ole loominguline oma armastuse väljendamisel, olgu selleks siis armastuskirjad, väikesed kingitused või lihtsalt hellad ¾estid ja kallistused.

Veetke omavahel aega

Lisage oma suhtesse vürtsi, istutades uusi võrseid, st luues üllatusi ja uusi kogemusi. Olgu selleks siis spontaansed seiklused, romantilised reisid või lihtsalt midagi uut ja põnevat, mis teie suhtesse värskendust toob.

Rääkige

Rääkige oma unistustest ja soovidest. Rääkige sellest, mida te mõtlete, tunnete ja vajate - ja kuidas te end oma suhtes tunnete. Väga kasulik on võtta selliseks vestluseks aega ja küsida partnerilt avatud küsimusi. 

Paarisuhe on nagu taim, mis vajab Sinu hoolitsust

Mida teha siis, kui eelnevad meetodid ei tööta?

Kui eelnevad meetodid ei tööta või teil ei õnnestu neid teha, siis on võimalus otsida abi paariterapeudilt. Loe täpsemalt siit!

 

Kui ma olen toataime eest hoolitsemisega hädas, siis olen alati saanud häid nõuandeid aianduspoe töötajalt - ma avan, et suhte võiks selleks abiliseks olla paariterapeut või paarinõustaja. Minuga saab ühendust siit.

Nõustamisteenused
Pakume nii individuaalset psühholoogi- list nõustamist ja paarinõustamist. Helista ja küsi vastuvõtuaega!

Hea lisaks lugeda
Mis on armastus ja kuidas tunnetekeskne paariteraapia saab sind aidata?

Registreerumine
Vastuvõtule registreerumiseks helista 5836 0824 või saada sõnum siin ning lepime kokku esmase vastuvõtuaja. Helista, et muuta enda elu paremaks!

Kontaktandmed
Suhteharmoonia OÜ, 14078164,
Vastuvõtt Tallinna kesklinnas.
E-mail  
Kontakttelefon (+372) 5836 0824

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Paarisuhe on nagu taim,

Inimesed on erinevad Suhted on erinevad – nagu on erinevad taimed Paljud inimesed hoolitsevad kevadel oma aia või toataimede eest. Nii nagu toataimed või aed vajavad hoolitsust, et meid oma iluga rõõmustada, nii oleks hea ka oma suhte eest hoolitseda.

Paarisuhe on nagu taim, mis vajab Sinu hoolitsust

tunnetekeskne paariteraapia, lähedus, paarisuhe, paariteraapia, kiindumusteooria, lähisuhe, paariterapeut, konfliktid paarisuhtes, "Annika Vau", paarinõustaja, "konfliktide lahendamine", partneri tunnustamine"
www.suhteharmoonia.ee © 2024 Suhteharmoonia OÜ » Psühholoogiline nõustamine